Mağusa Mekanları

Gloria Jeans’s Mağusa

gloria-jeans-magusa
Yazar : Jerome

Mağusa’da popüler mekanlardan bir tanesi olan Gloria Jeans’s’i sizler için tanıttık.

Mağusa’a gençlerinin dışarıya çıktıkları zaman oturup kahve içebilecekleri, kendi aralarında sohbet edebilecekleri popüler mekanlarından bir tanesi de Gloria Jeans’s’dir. Magusa’nın en işlek caddesi olan Salamis Yolu kenarında bulunan mekanın konumu oldukça güzel bir yerde yer almaktadır.

Kaliteli kahvesinin lezzeti bir çok kıbrıslı ve doğu akdeniz üniversitesi’nde okuyan öğrenciler tarafından tam puan alan Gloria Jeans’in ortamı da bir o kadar kalitelidir. Elit insanların uğral yerlerinden bir tanesi olan mekan bir çok kişinin baş buluşma noktalarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Güler yüzlü çalışanları ve işlerini iyi yapmaları mekanın kalitesini arttırmakla kalmayıp müşteriler tarafından gelme nedenlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Buraya kahve içip muhabbet etmek için gelen müşteriler mekanda kendilerini oldukça rahat hissedebiliyorlar.

En popüler ve en kaliteli Mağusa Mekanları‘ndan biri olan Gloria Jeans’s Mağusa’yı sizler için öneririz.

Yazar Hakkında

Jerome

Aslen İzmirli olup 1981 doğumludur. 1999 - 2002 yılları arasında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde okumuştur. Mağusa'da çok sevilen biri olduğu için Mağusa'nın göz bebeği lakabını almıştır.

Yorum Yap