Kıbrıs Videoları

Neydi Olacağı – İsten Zayıflayasın

Neydi Olacağı videolarından İsten Zayıflayasın isimli videoyu sizler için paylaştık.

Neydi Olacağı Videoları

Zayıflamak için diyetisyene giden kahramanımız önce Ciğercik Ramadan lakaplı diyetisyen olarak görünen kişilere gider. Fakat Ciğercik Ramadan lakaplı kişi sabah ciğercik yemesini tavsiye eder. Ara öğünde ise köy ekmeği arası pastırma yemesini tavsiye eder. Akşam yemeğinde ise 3 kg pirzola yiyebileceğini tavsiye eder. Hatta arasına kuyruk yağı da eklemesini önerir. Pirzolayı nasıl yapacağını da güzelce tarif eder.

Sonrasında gittiği diyetisyen olarak geçinen Gara iksir Ayşe lakaplı kişiye başvurur. Nazi kampı yöneticisi gibi sıkı kuralları olan Gara iksir Ayşe kahramanımıza zayıflayabilmesi için aç kalmasını tavsiye eder. Tavsiyelerini verirken kişiyi rencide edici sözler söylemekten de çekinmeyen Gara iksir Ayşe herşeyi de kendisinin yapması gerektiğini vurgular.

Bir diğer diyetisyen olarak görünen sözde kişi ise takıntılı biri olan Fıs Ahmet lakaplı kişidir. Kendini beğenmiş tavırlar sergileyen Fıs Ahmet kahramanımıza dilediği kadar yiyebileceğini belirterek aynı zamanda yakmasını da söyler. Hem yiyip hem yakması gerektiğini belirtir. Bir o kişiye bir bu kişiye giden kahramanımız hepsinden farklı farklı tavsiyeler almaktadır. 

Sonunda her tavsiyeye uymaya çalışan kahramanımızın sağlığı ve midesi bozulur ve isyan etmeye başlar. Telefonla yakınlarını arayarak yardım ister ve bu kişilere gittiğinden dolayı oldukça pişman olduğu görülür. 

Neydi Olacağı videolarının sosyal mesaj taşıyan videolarından bir tanesi olan isten zayıflayasın isimli videoda Kıbrıs Diyetisyenler Birliği‘ne üye olmayan diyetisyen diye geçinen kişilere insanların itibar etmemeleri gerektiğini anlatmaya çalışılıyor.

Yazar Hakkında

Jerome

Aslen İzmirli olup 1981 doğumludur. 1999 - 2002 yılları arasında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde okumuştur. Mağusa'da çok sevilen biri olduğu için Mağusa'nın göz bebeği lakabını almıştır.

Yorum Yap