Kıbrıs Plajları

Acapulco Oteli Plajı

acapulco-plaji
Yazar : Jerome

Girne’nin en güzel plajlarından bir tanesi olan Acapulco Oteli’nin plajını sizler için tanıttık.

Kıbrıs Acapulco Oteli Plajı

Acapulco oteline ait olan bu plaja otel müşterisi değilseniz ücretli bir şekilde girilebilir ve tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz. Kıbrıs’ın en önemli yerlerinden biri olarak ön plana çıkan acapulco oteli plajı, özellikle geniş kumsalıyla büyük ilgi görmektedir. Farklı spor etkinliklerinden faydalanmak ve rahatlıkla güneşlenmek isteyenlerin en uğrak yerleri arasında yer alır.

Otelde kalanlar plajdan ücretsiz şekilde faydalanırken; dışarıdan gelen kişiler günlük ücret ödeyerek tüm olanakları değerlendirmek suretiyle en güzel Kıbrıs plajlarından birini kullanabilir. Şemsiye, şezlong, her türlü yiyecek ve içecek gibi birçok alternatif gün boyunca sunulmaktadır. Bu yönüyle yazın farklı zamanlarında değerlendirilen en iyi kıbrıs plajları arasında yer almaktadır.

Geniş Alanıyla Acapulco Oteli Plajı

Herkesin rahatlıkla faydalanabileceği acapulco oteli plajı, geniş kumsalı ile büyük beğeni toplamaktadır. Ayrıca çevresinde yiyecek ve içecek konusunda farklı restoran ve benzeri alanlar da bulmak mümkün. Acapulco otelinin hemen önünde yer alan Kıbrıs plajı, dünya çapında büyük bir şöhrete sahiptir. Özellikle devamlı bakımı gerçekleştirilen ve çevre düzenlemesi yapılan plaj, sağlıklı şekilde kullanım imkanı tanıyor.

Yenilenmiş şemsiye ve şezlonglar eşliğinde şimdi çok daha keyifli tatil fırsatı değerlendirilebilir. Şu an dünya çapında bilinen en önemli Kıbrıs plajları arasında yer almaktadır. İster otel müşterisi olarak ücretsiz şekilde kullanılabilir ister ücretli olarak dışarıdan giriş yapabilirsiniz. Ancak muhteşem manzarası ve doğal yapısının yanı sıra, geniş kumsalıyla mutlaka değerlendirilmesi gereken en önemli bir plajlar arasında bulunuyor.

Acapulco Oteli Plajı

Harika Deniz ile Acapulco Oteli Plajı

Geniş kumsalının yanı sıra aynı genişliğe sahip kıyı kesimi üzerinden dalgalı denizi eğlenceli şekilde değerlendirilebilir. Kıbrıs’a tatil için gidenler acapulco oteli plajı üzerinden denize girme ayrıcalığını değerlendirir. Özellik geniş kumsalının ince kuma sahip olması bu Kıbrıs plajının daha fazla ilgi görmesine olanak tanıyor.

Kıbrıs’ın En İyi Plajlarından Biri

Girne’de yer alan en güzel plajlardan biri olarak bilinen acapulco plajı, Kıbrıs’a gelindiği ne zaman mutlaka değerlendirilmesi gereken en önemli sahil şeridi arasında yer alıyor. Yeşillik ve maviliğin buluştuğu muhteşem bir manzaraya sahip olan Kıbrıs plajları arasında, en fazla değerlendirilen plajlardan biridir. Özellikle Kıbrıs’a geldiğinizde eğer geniş ve ince bir kumsala sahip yer arıyorsanız en doğru adrestir.

Yazar Hakkında

Jerome

Aslen İzmirli olup 1981 doğumludur. 1999 - 2002 yılları arasında Kıbrıs Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde okumuştur. Mağusa'da çok sevilen biri olduğu için Mağusa'nın göz bebeği lakabını almıştır.

Yorum Yap